עמוד הבית / סטארטאפים / תכניות האצה לסטארטאפ / t:su/MBA

t:su/MBA

משך:  22 חודשים
יכולים להגיש מועמדות:  בעלי תואר ראשון לפחות
פרויקטים:  שלב ראשוני
בשלוש מילים: גלובלי (ניו-יורק), בית תומך, מעצים

בקצרה:
מרכז היזמות בטכניון בשילוב עם הפקולטה למדעי הנתונים וההחלטות מציעים מסלול הכשרה ליזמים המשלב לימודי תואר שני במנהל עסקים עם תמיכה מעשית בפיתוח חברת הזנק.
המטרה העיקרית של המסלול היא להקנות לסטודנטים כלים ניהוליים, חשיבה יזמית ופיתוח יכולות בפתרון אתגרים בהקמת חברות הזנק. התכנית מהווה חממה לפיתוח טכנולוגיות עמוקות ויישומן לחברות עסקיות.
כל סטודנט עובד עם מנטור אקדמי ומלווה עסקי. הלימודים במסלול מתקיימים בימי חמישי בשעות הבוקר לפני לימודי קורסי תכנית ה MBA , אשר מתקיימים בימי חמישי אחה”צ ובימי ששי עד הצהרים.

מאי 2023

תחילת הרשמה

יוני 2023

ועדות קבלה

26.10.2023

תחילת המסלול

יולי 2025

אירוע סיום

מאי 2023

תחילת הרשמה

יוני 2023

ועדות קבלה

26.10.2023

תחילת המסלול

יולי 2025

אירוע סיום

פרטי התכנית

משך: 22 חודשים

תדירות: ימי חמישי בשעות הבוקר

מקום: t:hub, בניין אולמן, קומה 4.

מה כלול במסלול: מנטורינג של יזמים ומנהלים בכירים, הכרת עולם היזמות הגלובלי, נסיעה לניו-יורק לשבוע, קישור למשקיעים, סדנאות, הרצאות, למידה קבוצתית וליווי צמוד.
אירועים משמעותיים: סמינר של שבוע בקורנל-טק בניו-יורק, יום מנטורים – מפגש עם משקיעים, יזמים, מנהלים ומומחים מקצועיים, אירוע סיום Demo Day - הצגה בפני משקיעים ומתעניינים פוטנציאלים.

הערות נוספות: התכנית מיועדת ליזמיות.ם בתחילת הדרך אך ניתן להגיש מועמדות גם עם רעיון בר קיימא. תינתן עדיפות לבוגרי.ות תארים מתקדמים.
מועמדות.ים מתאימות.ים יזומנו לועדת קבלה.

אלוסטרציה לתכנית סומבה

הרשמה

מי? מה? איך?

זכאות להגשת מועמדות:
בעלי תואר ראשון לפחות,
שהתקבלו לתכנית ה-MBA בטכניון.

מועד אחרון להגשת מועמדות:
15.08.23

לפרטים ובירורים:
lsara@technion.ac.il

 

ההרשמה מסתיימת בעוד:

יום
שעה
דקה
שנייה

הצוות

ד"ר שרה לב, מובילה את מסלול ה-Start-Up MBA במרכז היזמות בטכניון

ד"ר שרה לב
ראש התוכנית

ד"ר שרה לב מובילה את מסלול ה-Start-Up MBA ב t:hub, האב הטכניון לחדשנות ויזמות, בשיתוף עם הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול בטכניון. היא בעלת תואר ראשון במדעי המחשב, ותואר שני ושלישי באסטרטגיה עסקית ויזמות, כולם מהטכניון. שרה מתמחה בממשק שבין האקדמיה, הטכנולוגיה, והעסקים, ויש לה ניסיון רב בפיתוח, מחקר והוראת יזמות ואסטרטגיה עסקית. בעבר הייתה מנכ״לית של ״לב-תפנית״, והובילה את החברה לפעילות עסקית במזרח אפריקה, בעיקר בטנזניה, תוך התמקדות בתחום היזמות. קודם לכן, פיתחה וניהלה במשך שש שנים את הפיתוח העסקי ב"כרמל", החברה הכלכלית של אוניברסיטת חיפה. היא עבדה מספר שנים בתחום הסטארט-אפ בתעשיית ההיי-טק, והייתה גם עמיתת מחקר בבית הספר לעסקים INSEAD בצרפת.

אנחנו כאן בשבילכם

תואר שני נשמע לכם מעניין?

ניתן להשאיר כאן פרטים ואנחנו נתקשר אליכם

Start Up MBA

אנא הזן את השם שלך.
אנא הזן מספר טלפון תקין.
אנא הזן הודעה.