עמוד הבית / מרכזים

מרכזים

אם תטיילו בטכניון בין הכיתות, המעבדות וברחבי הקמפוס, תגלו שאתם מוקפים במחקרים המתקדמים ביותר, בתגליות מרגשות ותפיסות חדשניות. ב-t:hub אנחנו יוצרים דרכים שונות לחבר את הידע הזה לזירה העיסקית שמחוץ לעולם האקדמי.

 

t:hub הוא הזדמנות לסטודנטים ולאנשי סגל בטכניון, להפוך את העבודה האקדמית שלהם למיזם או למוצר. לגרום לידע שצברו לעשות טוב בעולם ובחייהם של אנשים, ובמקביל אף לייצר רווחים ולהפוך להצלחה כלכלית.

 

מחשבה רבה הושקעה בהקמת תכניות ההאצה של t:hub. כל תוכנית מציעה פתרון לקהל יעד מסוים ומתאימה לשלבים שונים של פרויקטים. בכולן ילווה אתכם צוות מנטורים מקצועי שידריך, ילמד ויסייע ליצור קשרים חשובים עם גורמים מתאימים בטכניון ובתעשייה. 

מרכז מהודר
לממציאים בטכניון

מרכז מהודר לממציאים בטכניון הוקם על מנת לשמש פלטפורמה מקצועית מובילה ומרחב ייחודי להתנסות, התומך בהכשרת ממציאים.ות, בפיתוח המצאות. המרכז מזמין אנשים פרטיים, ארגונים וחברות מכל הסוגים, להתחבר לעשייה פורצת דרך המתקיימת במסגרת המרכז, הממוקדת בטיפוח דור העתיד של הממציאים בישראל ומובילות של התעשייה הישראלית.

עוד על מרכז מהודר לממציאים בטכניון >>

 

השתלמות הדפסות תלת מימד חברת סיסטמטיקס
סדנאת צעצועים זזים. ארגון הבוגרים. צלם: בועז דרורי
הרצאתו של מוטי טייכר, מרעיון להמצאה. צלם: בועז דרורי

מרכז ברוניצה

מרכז ברוניצה ליזמות הוקם ב-2004 בתרומת בני הזוג יהודה ויהודית ברוניצקי מייסדי קבוצת אורמת, במטרה להעשיר את התרבות היזמית בקמפוס הטכניון, ולעודד את התעשייה המקומית באמצעות הקמתן של חברות הזנק ע”י סטודנטים ובוגרי הטכניון.
תוכנית היזמות הטכנולוגית BizTec ליזמי Early-Stage היא הפלטפורמה המרכזית באמצעותה מקדם מרכז ברוניצה את חזונו.

אודות התכנית ביזטק בחסות מרכז ברוניצה >>

 

 

צוות סטודנטים שקיבל פרס ראשון
שני יזמים בדמו דיי של ביזטק
t_biz_Top3
שתי סטודנטיות מחזיקות מסגרת שבה כתוב התקבלנו לביזטק

מרכז עזריאלי

קרן עזריאלי ישראל פועלת לחיזוק החברה הישראלית על ידי קידום החינוך, מחקר רפואי ומדעי, החברה, הרווחה, האומנות והתרבות.

הקרן ממשיכה מסורת ארוכת שנים של נתינה על ידי דוד עזריאלי ומשפחתו. בנוסף להענקת תרומות, הקרן מפעילה תכניות חינוכיות-  מכון עזריאלי להעצמה חינוכית ותכנית עמיתי עזריאלי.

הקרן תורמת לפרויקטים בטכניון, וביניהם תכנית עזריאלי סטרארט אפ MBA.

אודות התכנית סומבה בחסות משפחת עזריאלי >>