צוות

פרופ' עזרי טרזי, ראש מרכז היזמות והחדשנות בטכניון

פרופ’ עזרי טרזי
ראש מרכז היזמות והחדשנות בטכניון
עזרי הוא ראש מרכז היזמות והחדשנות בטכניון. מעצב בעל שם עולמי, יוצר, אוצר, תאורטיקן ויזם. פרופסור מן המניין וראש התכנית ללימודים מתקדמים בעיצוב תעשייתי בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון. שימש בעבר כפרופסור מן המניין וכראש המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, האקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים. “סטודיו טרזי” שהקים העניק שירותי ייעוץ בתחומי עיצוב ואסטרטגיה, ניהול עיצוב, עיצוב תעשייתי ועיצוב ממשקים לחברות הגדולות במשק הישראלי והיה שותף להקמתן של חברות הזנק רבות. עבודותיו כיוצר בעיצוב הוצגו בתערוכות רבות בישראל ובחו”ל ופורסמו במגזינים ברחבי העולם.

ezri.tarazi@technion.ac.il

פרופ' ראובן כץ

פרופ’ ראובן כץ
מנהל תפעול ופרויקטים
ראובן הוא מנהל התפעול והפרויקטים במרכז היזמות והחדשנות, ופרופסור חבר להנדסת מכונות ולחינוך במדע וטכנולוגיה (בגמלאות) בטכניון. כמו כן, הוא מנהל המרכז למערכות ייצור ורובוטיקה בפקולטה להנדסת מכונות בטכניון. הוא בעל תואר ראשון ושני בהנדסת מכונות מהטכניון, תואר דוקטור להנדסת מכונות מאוניברסיטת מישיגן באן ארבור, שם עבד כחבר סגל במשך 10 שנים, ותואר שני במנהל עסקים מבית הספר לניהול ע”ש רקנאטי באוניברסיטת תל אביב. הוא עבד במשך 28 שנים בחברת רפאל מערכות הגנה מתקדמות והיה שותף מייסד של חברת ההזנק Senso-Optics.

reuvenk@technion.ac.il

סיגלית קורן, מנהלת חינוך והדרכה

סיגלית קורן
מנהלת חינוך והדרכה.
סיגלית קורן היא מומחית בהדרכה, למידה וחינוך במסגרות החינוך הפורמאליות והלא פורמאליות. סיגלית מילאה מגוון תפקידים רחב בתחומי ההדרכה, החינוך והניהול בצבא (פיקדה על בית ספר למפקדים) ובהייטק(אמדוקס), שהובילו לגיבוש חזונה לתחום הכולל שילוב שיטות פורמליות ומעשיות עם גישות חדשניות ודינמיות. לסיגלית תואר ראשון בחינוך (B.Ed) ותואר שני במינהל חינוכי (M.Ed),שניהם בהצטיינות. כמו כן סיגלית בוגרת הכשרות שונות בתחום החינוך ובהן קורס מנחי מיכא”ל (מיצוי כישורים למצוינות אישית) וקורס הוראה בשיטת מונטיסורי (NAMC).

sigalitk@technion.ac.il

אוהד יניב, ראש תוכנית BizTEC

אוהד יניב
מנהל תכניות הסטארטפים ומנהל תכנית הביזטק
אוהד הוא ראש תכנית BizTEC ומנהל פרויקטים במרכז היזמות והחדשנות בטכניון. הוא אחראי על תכנון, ניהול ובניית האסטרטגיות ארוכות טווח של תכנית BizTEC וכמו כן על הפעילות היומיומית שלה. הוא נלהב לפתור אתגרים מורכבים בעזרת כלים טכנולוגיים ומערכת מחשבה יצירתית. אוהד עובד עם יזמים מוכשרים כדי ליצור את הדור הבא של חברות מוצלחות. הוא גם המייסד של יניב מובייל סולושיינס בע”מ – סטודיו בוטיק לפיתוח ועיצוב אפליקציות שעבד עם מותגים מובילים כמו אלבר ו Dollar Thrifty בחתום השכרת רכב, תוכנית “מאיצים בחינוך”, מפלגת העצמאות לשעבר של ראש הממשלה אהוד ברק, ורבים נוספים ליצירת מוצרים חדשניים המובילים בשוק. אוהד הוא גם חבר הנהלה בהתנדבות ב- IMMRAC.

ohady@technion.ac.il

ד

ד”ר שרה לב
ראש מסלול ה- Start-Up MBA
שרה לב מובילה את מסלול ה-Start-Up MBA ב t-hub מרכז היזמות בטכניון בשיתוף עם הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול בטכניון. היא בעלת תואר ראשון במדעי המחשב, ותואר שני ושלישי באסטרטגיה עסקית ויזמות, כולם מהטכניון. שרה מתמחה בממשק שבין האקדמיה, הטכנולוגיה, והעסקים, ויש לה ניסיון רב בפיתוח, מחקר והוראת יזמות ואסטרטגיה עסקית. בעבר הייתה מנכ״לית של ״לב-תפנית״, והובילה את החברה לפעילות עסקית במזרח אפריקה, בעיקר בטנזניה, תוך התמקדות בתחום היזמות. קודם לכן, פיתחה וניהלה במשך שש שנים את הפיתוח העסקי ב”כרמל”, החברה הכלכלית של אוניברסיטת חיפה. היא עבדה מספר שנים בתחום הסטארט-אפ בתעשיית ההיי-טק, והייתה גם עמיתת מחקר בבית הספר לעסקים INSEAD בצרפת.

lsara@technion.ac.il

Dr. Dina Raphael

ד”ר דינה רפאל
מנהלת תכנית ההתמחות המשנית במנהיגות יזמית
דינה רפאל – מרצה לאתיקה וטכנולוגיה במחלקה ללימודים הומניסטיים ואומנויות בטכניון. דינה מובילה את תוכנית ההתמחות המשנית במנהיגות יזמית, תוכנית לימודים משותפת למרכז היזמות ולמחלקה ההומניסטית. בעלת תואר ראשון, שני ושלישי בפילוסופיה, ולימודים לתואר שני נוסף בחינוך, אוניברסיטת חיפה. לשעבר מנהלת תשתיות בסיסי נתונים ואפליקציות בחברת נטוויז’ן, ובמשך למעלה מעשור בתפקיד ראש תחום תשתיות בסיסי נתונים בחברת רפאל מערכות הגנה מתקדמות. בהכשרתה היא מנהלת פרויקטים טכנולוגיים. דינה מובילה ומלמדת בתוכנית ההתמחות המשנית במנהיגות יזמית. מערך הקורסים שמציעה התכנית שם דגש על פיתוח תכונות אישיות למנהיגות ולהובלה יזמית.

dina.raphael@technion.ac.il

גדי פארן, מנהל שיווק

גדי פארן
מנהל שיווק
גדי הוא מנהל השיווק של מרכז היזמות והחדשנות בטכניון ועובד במקביל כמנהל מותג STEM של אוניברסיטת בר-אילן (מדעים מדויקים, מדעי החיים, הנדסה, מדעי המוח, רפואה). הוא מומחה לקשרי תעשייה – אקדמיה ומוביל שיתופי פעולה מטעם הטכניון בתחום זה בין שני המגזרים משנת 2007. משמש כאיש קשר מרכזי ויועץ לשותפים בתעשייה ובאקדמיה, מרצה על קשרי תעשייה – אקדמיה, ועובד עם סטודנטים, חברי סגל, בוגרים וחברות לאורך ורוחב התעשייה, על מנת לפתח ולהקים יוזמות חדשניות הבאות לענות על צרכי התעשייה והאקדמיה גם יחד.

gparan@technion.ac.il

הילה רודיצקי, מנהלת רכש ואדמיניסטרציה

הילה רודיצקי
מנהלת רכש ואדמיניסטרציה
הילה מנהלת את הרכש והאדמיניסטרציה במרכז היזמות והחדשנות. לפני כן שימשה במשך 8 שנים כמנהלת צוות בחברת “פרטנר”, והייתה אחראית משמרת האחראית על תחום בקרת אשראי המתמקד בהונאות סלולר בחו”ל ובארץ. בשירותה הצבאי שימשה כמאבחנת פסיכוטכנית. הילה בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה.

bhila@technion.ac.il

מעין הגר, ראש תוכנית POC t-start

מעין הגר
ראש תוכנית POC t-start
מעין היא ראש תוכנית ה- POC של מרכז היזמות הנקראת t-start וכוללת 3 תחומים: אנרגיה וקיימות, בריאות ותעשייה דיגיטלית. היא מנהלת את התוכנית יחד עם אוהד יניב, ואחראית על תכנון, תוכן, מנטורים ושותפויות אסטרטגיות עם שותפים עסקיים ופיננסיים. מעין היא מעצבת תעשייתית (בצלאל 2006) עם מאות מוצרים בשוק, במשך 3 שנים מנהלת החדשנות באסם נסטלה אחראית על חדשנות ארגונית ופתוחה, מנהלת פיתוח עסקי ותוכנית במרכז יזמות TAU, יזמת ויועצת, מנטורית לסטארט -אפים רבים. מעיין היא מומחית ב product market fit , מאמינה בשיתופי פעולה כמפתח להצלחות גדולות והאצה של כל סוגי החדשנות ובעלת עניין מיוחד בהתחדשות וקיימות.

hmaayan@campus.technion.ac.il