חדשנות משבשת : יום שלישי ה 31 במאי  2022

חדשנות משבשת : יום שלישי ה 31 במאי  2022

חדשנות משבשת

משבר הקורונה יצר עבור כולנו חווית  שיבוש ( DISRUPTION). שיבוש בחיים, בסדר היום, במחשבה על מה אנחנו שולטים ועל מה פחות. אנחנו נאלצים לשחק לפי חוקי משחק חדשים לחלוטין, שאת רובם טרם הכרנו ולמדנו.  ארגונים ומנהיגים שימכרו “מוצרים” – יישכחו ויעלמו. ארגונים ומנהיגים שימכרו ערכים– ישרדו ויפרחו.

כיצד ייראה העולם בעוד עשור? מה יהיו ההמצאות הבאות ומה יהיו מגמות השוק? החוקים משתנים ומהר.  נקודת המוצא היא כי איננו יכולים למנוע הפתעות, טעויות ומצבי לחץ באופן מוחלט, אבל אנחנו יכולים לרכוש סט כלים ואסטרטגיות להתמודדות עם הבלתי צפוי, ניבוי ריאקציות והקדמת המתחרים.

סדנה אינטראקטיבית זו מטרתה לבחון כיצד להמיר טעות להזדמנות עסקית, כיצד לגשת לפתרון בעיה במספר אפשרויות רב יותר וכיצד לתת לגיטימציה ללקיחת סיכונים ושבירת פרדיגמות כתנאי הכרחי לחדשנות ויזמות בניהול ומנהיגות.

המפגש יתקיים במרכז היזמות והחדשנות ויכלול התנסות.

ביום שלישי 31.05.22, בשעה 16:15

על המנחה: ד”ר אורית וולף , פסנתרנית בין לאומית, יוצרת רב תחומית, מנטורית קריירה ומרצה בכירה בתחומי פיתוח חדשנות ומנהיגות. מלמדת במרכז הבין תחומי הרצליה, בלהב- אונ’ תל אביב ובאקדמיה המלכותית בלונדון. נבחרה לאחת ממאה האנשים המשפיעים של מגזין דה מרקר ונבחרה לייצג את ישראל בהרצאתTED  על השארת החותם האישי.  www.oritwolf.com

במרכז היזמות והחדשנות, בניין אולמן, קומה 4*

לו”ז צפוי:

16:15 – התכנסות וכיבוד קל

16:30 – תחילת סדנא

17:45 – סלט, פיצה ושתיה קלה

18:15 – המשך הסדנא

19:10 – סיום משוער

להרשמה : https://bit.ly/thub_registration

**האירוע מקנה 2.5 נקודות  של   t-school